تبلیغات
بزرگترین پایگاه دانلود ایرانیان - احمدی نژاد : مبلغ یارانه ها حداقل دو برابر می شود!!!!!!!!!!!
بزرگترین پایگاه دانلود ایرانیان
دانلود رایگان بازی فیلم نرم افزار .....
  صفحه نخست       |       تالار گفتمان       |       پست الکترونیک       |       RSS       |       ATOM
 

خب شب گذشته محمود احمدی نژاد رسما" اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها رو اعلام کرد که با هم بخش مهمی از حرفهاشو می خونیم :

احمدی نژاد با بیان اینكه قمیت جدید آب نیز پیش بینی شده است، گفت كه افزایش قیمت‌ آب، برق، گاز به صورت بسیار ملایم و به صورت پلكانی است!!

وی با تاكید بر اینكه مردم در استفاده از این پول باید برنامه‌ریزی كنند، تصریح كرد: با توجه به اینكه گامهای بعدی این طرح نیز اجرایی می شود، از این رو مردم در مصرف این مبالغ دقت كنند چرا كه قرار است این مبالغ به دوبرابر افزایش یابد!!!!!!!!

احمدی نژاد در ادامه با بیان اینكه مردم در مصرف این مبالغ دقت كنند به آنها پیشنهاد كرد كه بخشی را برای این آینده فرزندان خود پس‌انداز كنند!!!!!!!!!

احمدی نژاد با بیان اینكه این طرح ده‌ها سال دیگر ادامه دارد، تصریح كرد: به فضل الهی این طرح به نحوی ادامه خواهد یافت كه كسی نمی‌تواند آن را لغو كند و نسل‌های پی در پی از آن استفاده خواهند كرد.
وی با بیان اینكه مردم این چند ماه اول اجرای قانون یارانه‌ها را تحمل كنند، افزود: اگر مبلغ یارانه‌ها به سرعت وارد بازار شود، بازار را به هم میزند و در نتیجه اثر آن به خود آنها و جامعه برمی‌گردد.

احمدی نژاد در ادامه از مردم خواست تا دریافت قبض‌های برق، گاز وآب از هزینه كردن مبلغ یارانه‌ها خودداری كنند.

  وی همچنین افزود: مردم بگذارند بعد از دریافت قبضها ،‌ ببیند چه مقدار از مبلغ یارانه اضافه است و سپس برای مازاد آن برنامه‌ریزی كنند!!!!!!!!!!!!

احمدی‌نژاد به واریز مبلغ اضافه به حساب سرپرستان خانوار در طی چند روز آینده اشاره كرد و گفت: مردم توجه كنند كه باردیگر یك واریز دوم در مرحله اول خواهیم داشت.
وی افزود: با توجه به اهمیت نان در مصرف مردم، هرچند در بخش واریز نخست به این موضوع نیز توجه شد اما به دلیل اهمیت نان در مصرف مردم و اینكه مردم نان خوب مصرف كنند، مبلغ چهار هزار تومان دیگر به ازای هر نفر در 10 روز آینده به حساب سرپرستان خانوار ریخته خواهد شد.

احمدی نژاد تصریح کرد :

ایران حدود چهار برابر متوسط جهانی انرژی مصرف می كند در حالی كه ملت ایران بیش از چهار برابر متوسط جهانی از رفاه برخوردار نیست.

احمدی نژاد با بیان اینكه دو دهك درآمدی برای دریافت یارانه ها ثبت نام نكردند، اظهار داشت: نزدیك به 15 میلیون نفر برای دریافت یارانه ها ثبت نام نكردند كه این كار بسیار زیبایی است كه فرهنگ ایران اسلامی را نشان می دهد!!!!!!!!!!!

وی به وجود برخی مخالفتها از سوی رسانه‌های بیگانه اشاره كرد و گفت: رسانه‌های بیگانه علیه این قانون مطالب زیادی منتشر كرده‌اند زیرا از اجرای این قانون در كشور ناراحت هستند و نمی‌خواهند در كشور اجرایی شود.

وی در بخش دیگری از این گفت وگوی تلویزیونی خبر داد كه اواخر بهمن ماه سال جاری، زمان بعدی پرداخت یارانه ها خواهد بود و از این پس هر دو ماه یك بار یارانه ها به حساب مردم واریز خواهد شد.

متن کامل سخنان محمود احمدی نژاد :

http://www.jahannews.com/vdciu3azwt1a5r2.cbct.html

نوع مطلب : خبر های روز، 
برچسب ها :
ارسال شده در: یکشنبه 28 آذر 1389 :: توسط : احسان


 
درباره وبلاگ
بچه که بودیم پسرها عاشق مردهای قوی بودن و دخترها عاشق عروسکها...... بزرگ که شدیم پسرها عاشق عروسکها شدن و دخترها عاشق مردهای قوی ........
مدیر وبلاگ : احسان
نظرسنجی
به نظر شما بهترین سبک موسیقی کدام است؟آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


http://www.mahak-charity.org/1000big.jpg